Přeskočit na obsah
Odborné články Analyzátory plynů

Analyzátory plynů

  Plynové analyzátory rychle a přesně určují koncentrace plynů v plynných směsích a jsou vysoce univerzální. Špičkové senzory a intuitivní ovládání umožňují snadnou manipulaci s analyzátory plynů, zaručují přesné výsledky analýz a zajišťují kvalitu vašich procesů.

  V závislosti na typu aplikace mohou být analyzátory plynů dodávány samostatně nebo integrovány do systémů míchání plynů.

  Plynové analyzátory WITT rychle a přesně měří koncentraci plynů ve směsích a vynikají svou všestranností. Moderní senzory a intuitivní ovládání zaručují jednoduchou obsluhu, přesné výsledky analýz a zajišťují kvalitu vašich procesů. Analyzátory lze dodat samostatně nebo integrované do systémů míchání plynů, vždy dle konkrétní aplikace.

  Witt nabízí analyzátory plynů jak v stacionárním provedení, tak i přenosné pro odběr vzorků nebo kontinuální analýzu plynů. Jsou vhodné pro širokou škálu technických plynů a aplikací. Analyzátory Witt měří například kyslík, oxid uhličitý, helium, vodík nebo metan.

  Plynové analyzátory nacházejí uplatnění například v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, v nemocnicích a zdravotnictví, při kontrole potrubí pro dodávku plynu v tepelných zpracovatelských závodech a v mnoha dalších průmyslových aplikacích.

  Witt dále nabízí speciální verze analyzátorů plynů pro monitorování kvality vnitřního ovzduší a také pro měření vlhkosti nebo analýzu rosného bodu plynů.

  Wittgas Oxybaby M+ nebo Oxybaby 6.0 mobilní analyzátor zbytkového O2/CO2 v obalech s ochrannou atmosférou. Vhodný do provozu.